BIL

 PERSATUAN/KELAB 

NAMA GURU

 

1

Persatuan Bahasa Melayu

1. Nik Noor Fatiyah bt Halim (K)

2. Nur Hazlina bt. Mohd Fisol

3. Yami Anak Taka Sesag  

4. Wong Cu Min

2

Persatuan Bahasa Inggeris

1. Kalmeet Kaur a/p Jageer Singh (K)

2. Anis Syahirah bt. Abd Rahman

3. Vilassenee a/p Krishna Murthi

4. Nik Noor Shafiyka bt. Nik Mohmad Azmin

3

Persatuan Pendidikan Islam

1. Rodziah bt. Shaharudin (K)

2. Marwani bt. Abdul Majid

3. Rohana bt. Abdul Rahim

4. Nor Sharmina bt. Mohamed Isa

 

4

Persatuan Sejarah / Geografi

1. Nurul Hilmiah bt. Ahmad (K)

2. Nursyaidatulaziekin bt. Zamri

3. Sharmeeza bt. Abu Othman

4. Fazli b. Mohamed Zain

 

5

Persatuan Bahasa Arab/ KKQ

1. Zarina bt. Zainon

2. Siti Nurfaezah bt Bahri

6

Persatuan Pendidikan Seni Visual / Fotografi

1. Riniey Zulkarami bt. Ismail (K)

2. Liew Sew Ching

3. Wan Nizwani bt. Noordin

7

Kelab Pelaburan Nasional Berhad (PNB)

1. Zety Zarena bt. Mohamad Nor (K)

2. Noorezereen bt. Ruslan

8

Kelab Pengguna

1. Zarina bt. Mat Rashid (K)

2. Nur Asiah bt. Nordin   

3. Hasnah bt. Othman

4. Mohd Sofe b. Mohd Yunus

9

Kelab Pembimbing Rakan Sebaya (PRS)

1. Zuraini bt. Kassin (K)

2. Noor Jihan bt. Harun

3. Kaunselor (sesi petang)

10

Kelab Koperasi

1. Timah bt. Bakar (K)

2. Nurul Syuhada bt. Hashim

3. Siti Hafsah bt. Jusof Khadidi

4. Rushidi b. Roosli

11

Kelab SPBT

1. Noor Fazlyana bt. Sabri (K)

2. Normayzura bt. Hashim

3. Azlin Azliana bt. Ahmad

4. Nur Hidayah bt Jusoh

12

Kelab Komputer & ICT

1. Fadzilah bt. Saad (K)

2. Tan Phik Fen

3. Juriati bt. Zainol

4. Roslina bt. Adnan

 

13

Kelab Doktor Muda

1. Norsiah bt. Yusop (K)

2. Siti Zaleha bt. Hassan

3. Asnoni bt. Othman

4. Lim Chew Peng

14

Kelab Keselamatan Jalan Raya

1. Mohd Azzrie b. Razlan (K)

2. Nur Hidayah bt. Abdul Wahab

3. Nurul Amira bt. Alias

4. Lem Sze Huang

15

Kelab STEM/ CIDB

1. Latipah bt. Abdul Wahab (K)

2. Fadzilah bt. Ayob

3. Hadilah bt. Yahaya

4. Rosmawati bt. Ishak

5. Stella Chai Pui Yin

6. Haliza bt. Ahmad

7. Siti Norhafizah bt. Othman

16

Kelab Pencinta Alam

1. Sahizemey bt. Sapiu@ Sapiee (K)

2. Nur Nisrin bt. Kamail    

3. Asma Kholilah bt. Mohaiyuddin

4. Siti Shuhada bt.  Mokhtar

 

17

Kelab Setem & Filateli

1. Suzana bt. Amizam    (K)

2. Hasmida bt. Hassan

18

Kelab Pencegahan Jenayah

1. Mohd Faris Zarir bin Md Shariff (K)

2. Siti Noor bt Ismail

3. Mohd Jefri bin Aripin

4. Kaunselor

 

 

STPM SEMESTER 3 2020
 

STPM SEMESTER 1 2021/ULANGAN 1 2020

Statistik Pelawat

006429
Views Today : 16
Views Last 7 days : 165
Views Last 30 days : 706
Views This Month : 589
Views This Year : 7350
Total views : 11440